Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Полтавський міський Будинок культури

Полтава, майдан Незалежності, 5. Тел.: (0532) 52-14-91
Директор: Дейнега Оксана Володимирівна

Офіційна сторінка у Facebook:    за посиланням!

Полтавський міський Будинок культури – комунальний заклад клубного типу, який понад 60 років впевнено тримає позицію лідера з-поміж численних культурно-просвітницьких закладів Полтавщини, є джерелом і взірцем цікавої оригінальної режисури, яскравих авторських знахідок, високого виконавського та художнього рівня. Усе це – невід’ємна частина повсякденної праці творчої команди закладу.

На базі Будинку культури працює 29 колективів художньої самодіяльності та клубів за інтересами. Усі вони добре відомі не тільки в Полтаві й області, а й в Україні та за її межами. Колективи є постійними учасниками практично усіх загальноміських та обласних заходів, дипломантами багатьох всеукраїнських, міжнародних фестивалів та конкурсів.

Поєднання новаторського підходу зі збереженням кращих традицій дає змогу плідно і радісно працювати під брендом «ПМБК» полтавцям з невичерпним творчим потенціалом. Під одним дахом успішно розвивають свої таланти та реалізовують яскраві задуми жителі міста різних вікових категорій.

Щорічно для дітей віком  від 4 до 18 років Будинок культури готує чимало цікавих заходів:

·                     дні відкритих дверей

·                     звітні концерти творчих колективів та Будинку культури

·                     новорічні ранки (казки та авторські розважальні програми)

·                     проєкт «Канікули з МБК» (ігрові програми для дітей, які відвідують літні пришкільні табори)

·                     святкові концертні програми та урочисті міські заходи за участю вихованців наших колективів

·                     загальноміські та всеукраїнські конкурси

·                     заходи на «Відкритому культурному просторі» (територія біля МБК та фонтану)

 

Для вікової категорії «18+» та старше творча команда міського Будинку культури професійно готує та організовує найрізноманітніші заходи:

·                   концертні програми, театральні вистави (відкриття міської ялинки, започаткували захід «Магія полтавської хустини», «Весела масниця», «Великдень у Полтаві», День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, День пам’яті і примирення, День Незалежності, День Європи, Івана Купала та ін.)

·                   міські, регіональні та всеукраїнські конкурси («Наталка-Полтавка», «Voice of city», фестиваль-конкурс народного хорового  мистецтва імені  Валентина Міщенка, «DvaUA», чемпіонати зі східних та спортивно-бальних танців та ін.)

·                   вечори відпочинку («Запрошує ретро», Весняний, Осінній та Зимовий ретро-бали)

·                   благодійні заходи (благодійний турнір «Кубок героїв», благодійний студентський бал «Допомогти так легко», благодійна акція «Даруй добро» до дня Святого Миколая для дітей онкогематологічного відділення ПМДКЛ)

·                   фестивалі («Сало-фест», «Різдвяна феєрія», «Мамина сорочка», «Зірковий хіт», відкритий фестиваль ретро-колективів, «Східний калейдоскоп»)

·                   майстер-класи (з народного та сучасних напрямків танцю, в’язання хусток)

·                   творчий простір ПМБК є інклюзивним – тут відбуваються тематичні заходи для людей та дітей з інвалідністю.

Полтавський міський Будинок культури є універсальним закладом, зручним для проведення заходів різних типів: концертів, виставок, презентацій, майстер-класів. Потужності закладу дають йому змогу бути майданчиком для ділового спілкування та ділового туризму, сімейного та молодіжного відпочинку. Ми пропонуємо фізичним особам, організаціям та підприємствам в оренду свої потужності:

·                   глядацьку залу

·                   виставкову залу

·                   прес-центр

·                   малу дискотечну залу

Міський Будинок культури – це вільний простір для талановитих, яскравих, креативних і невгамовних полтавців. Наша велика творча родина радо запрошує доєднатися кожного, незалежно від віку і вподобань, здійснити свою мрію та діяти, розкрити таланти і досягти успіху! 

Міський Будинок культури, м. Полтава: фотогалерея

План роботи
19.07.2021 – 25.07.2021
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті