Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Дитяча музична школа №3 iмені Б. Гмирі

Полтава, вул. Івана Мазепи, 11. Тел.: (0532) 63-34-22.
Директор: Чечотка Олег Петрович.

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/pdmsh3/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARD4Rh79u-VhjvknRst3HfrEfwxhN7-NCi0qPmiq33glRSdWJoEomXcIB5cEMhEc5ZO0qmTyaL8hs1xA

Полтавська дитяча музична школа № 3 ім. Б. Гмирі була заснована рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради депутатів трудящих в травні 1969 року.

В школі працює 72 відданих своєї справі висококваліфікованих викладача, з яких 22 має вищу кваліфікаційну категорію, 4 – звання «викладача-методиста» та «старшого викладача», один викладач – науковий ступінь «кандидат педагогічних наук». В школі працює 6 відділів: 2 фортепіанних, відділ народних інструментів, оркестровий, вокально-хоровий та теоретичний.

В школі навчається 516 учнів. Кожного року школа випускає близько 50 учнів, багато з яких продовжують професійне навчання в закладах мистецтва та культури вищого рівня. Учні відвідують не тільки індивідуальні заняття з таких фахових дисциплін як фортепіано, скрипка, духові, народні та ударні інструменти, вокал. Свій творчий потенціал кожна дитина може розкрити в колективному музикуванні, відвідуючи один або декілька з 15 художніх колективів: хор молодших класів, хор старших класів, хор хлопчиків, вокальні ансамблі учнів молодших та старших класів, ансамблі скрипалів учнів молодших та старших класів; оркестр баяністів-акордеоністів, оркестр народних інструментів, ансамблі гітаристів та бандуристів.

Щорічно учні та викладачі школи приймають участь у багатьох фестивалях та конкурсах різного рівня від міського до міжнародного, виборюючи безліч нагород. Традиційним стає проведення фестивалю-конкурсу фортепіанних ансамблів «Камерата», засновниками якого є Управління культури ВКПМР та Полтавська дитяча музична школа № 3 імені Бориса Гмирі. Учасниками фестивалю-конкурсу є талановиті маленькі музиканти музичних шкіл міста та області.

Педагогічний колектив школи спрямовує свої зусилля не лише на естетичне виховання підростаючого покоління, але й вважає своїм першочерговим завданням виховувати своїх учнів в дусі патріотизму та любові до рідної Батьківщини.

Дитяча музична школа №3, м. Полтава: фотогалерея

План роботи
27.11.2023 – 03.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія