Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Зустріньмо весну з гарним настроєм!

14.03.23, 11:27

Розвиток «Творчого ковчегу Полтава» – один з важливих напрямків роботи бібліотеки-філії №2. Кожного разу до нас приєднуються нові учасники, ми відкриваємо нові таланти, пропагуємо сучасну українську поезію та прозу, спрямовуємо наше творче спілкування на збагачення духовного життя кожного з учасників.

Чудові миттєвості спілкування сьогодні подарували Юлія Стиркіна, Людмила Костенко, Наталія Жовнір, Олег Шапошніков, Ігор Нікітін та Олександр Котляров. До учасників клубу приєднався Борис Беззубко, доцент Донбаської національної академії будівництва і архітектури, що тепер проживає в Полтаві, та проявляє зацікавленість до творчості.

Творчий ковчег Полтава – це особлива атмосфера натхнення і затишку, яка допомагає кожному з нас іти далі в такий складний час і надихає на подальшу роботу. Це пора, коли зупиняється час і лунає тільки музика і поезія (тепер ще і …танці!). Скільки чудових композицій, щойно написаних віршів, та тих, що вже встигли стати улюбленими, почули сьогодні. Тема весни була основною, але не обійшлося і без гіркого присмаку війни, що зазвучала у нових піснях Ігоря Нікітіна.

Але на цьому не зупиняємося, плануємо вже нові проєкти, новий розвиток нашої діяльності, попереду ще багато цікавих творчих зустрічей та вечорів, але про це далі буде…

Всі новини
План роботи
26.02.2024 – 03.03.2024
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія