Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Зустріч волонтерських груп у центральній бібліотеці

31.05.17, 14:31

29 травня у центральній міській бібліотеці відбулося відкрите засідання краєзнавчо-історичного клубу на тему: «Волонтерство на Полтавщині». У ньому взяли участь представники трьох волонтерських груп: Ліги (об’єднання) Громадських організацій «Громада Полтавщини», волонтерських загонів Полтавської ЗОШ №5 та Полтавської міської централізованої бібліотечної системи.

Голова краєзнавчо-історичного клубу, член координаційної ради Ліги Громадських організацій «Громада Полтавщини» Ніна Кирпотіна розповіла, якого значення в наш час набуває волонтерство, і як допомагають армії полтавські волонтери.

Учасники засідання переглянули документальний фільм про роботу полтавських волонтерів у період з весни 2014 по грудень 2016 року. А члени Ліги Громадських організацій «Громада Полтавщини» Л. Добридень, Т.Олійник та О. Волчкова розповіли про, що зробили волонтери за п’ять місяців цього року.

Директор Полтавської міської централізованої бібліотечної системи Таміла Дузенко зазначила, що в бібліотеках міста у 2014 році створено і працює волонтерський загін, який можливими засобами допомагає українській армії. Загін співпрацює у цьому напрямку з громадськими організаціями : «Громадою Полтавщини», Полтавським об’єднанням ветеранів АТО, «Спілкою жінок Полтавщини» та ін., у бібліотеках проходять презентації книг про події в зоні АТО, зустрічі з волонтерами і бійцями.

У бібліотеці-філії №7 на Половках бібліотекарі й відвідувачі плетуть маскувальні сітки , готують подарунки і посилки для наших захисників. А завідувачка цієї бібліотеки Людмила Заливча визнана «Волонтером 2016 року».

Юні волонтери також розповіли присутнім про роботу свого шкільного волонтерського загону.

Завідувачка сектору центральної бібліотеки Ірина Бабаєва звернула увагу присутніх на книги і публікації, які розміщено у Куточку пам’яті, розповіла про видання, які має в своїх фондах центральна бібліотека .

Ніна Кирпотіна подякувала всім за співпрацю й закликала продовжувати волонтерську роботу.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія