Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

"Зцілення музикою"

24.04.23, 09:16


Музика володіє унікальною здатністю лікувати душу. В цьому мали змогу переконатися 22 квітня у бібліотеці-філії №10 Центральної бібліотеки ПМТГ, де відбувся концерт камерної музики. Захід проходив для внутрішньо переміщених осіб Донецької області за підтримки партнерів зі Швеції.
Чудову музику для скрипки та альту виконали кандидат мистецтвознавства, старший викладач Харківського національного університету мистецтв ім.Івана Котляревського Станіслав Кучеренко та артистка Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» Тетяна Жук. За плечима музикантів чимало концертів. Один з таких відбувся у березні минулого року в харківському метро, даючи змогу людям серед мороку віднайти світло у музиці.
Запрошені на захід у бібліотеку слухачі теж мали змогу поринути в особливу атмосферу інструментальної музики. Мінорні журливі мелодії переходили в яскраві та ритмічні композиції, захоплюючи та додаючи надію. Не дивно, що закінчився концерт гучними оплесками та вигуками «Браво!». Наприкінці заходу охочі мали змогу поспілкуватися з музикантами в затишній атмосфері за чаєм та солодощами. Тож музика не лише лікує, а й об’єднує.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія