Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Життя у творчості: презентація роботи Полтавської дитячої художньої школи

20.03.23, 15:32


Протягом березня у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного експонується декілька учнівських виставок. Тому один із залів бібліотеки перетворився на мистецьку виставкову залу, де відбулося престиж-знайомство «Життя у творчості» полтавських школярів з викладачами Полтавської дитячої художньої школи та роботами їхніх учнів.

Плідно, протягом багатьох років співпрацюють книгозбірня та Полтавська дитяча художня школа, за що викладачі закладу Оксана Семер’янова, Анна Назаренко, Ірина й Микола Шрамки та Ірина Мотилевич отримали подяки за сприяння естетичному й духовному розвитку користувачів бібліотеки.

Викладачі школи представили юним гостям виставки малюнків своїх вихованців: «Барви рідного міста», «Букет для мами» і «Планета звірів», які віднедавна експонуються в бібліотеці. Розповіли про використані при створенні картин художні техніки й прийоми, композиційні особливості, колористику й символізм зображених сюжетів. Натомість діти мали змогу поставити їм будь-які запитання щодо представлених малюнків та художнього мистецтва загалом.

Всі новини
План роботи
29.05.2023 – 04.06.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія