Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Зануримось в «Book літо 2020»

17.06.20, 13:30

Традиційно, на початку червня, бібліотеки країни представляють Програму літнього читання. Щороку вона проходить під різними гаслами, та мета залишається незмінною – наповнити літні канікули читачів цікавим дозвіллям. Пропозиції на різний смак: конкурс на кращого читача, літературні вікторини, творчі заняття, презентації книжкових новинок, майстер класи. Саме такі заходи були взяті за основу в програмі «Літні канікули з книгою» в 2019 році.

Тоді програму в бібліотеці-філіалі №1 підтримало 32 читачі. Це учні 1- 9 класів віком від 7 до 15 років. Разом вони прочитали 227 книг. Найчисельнішими були представники загальноосвітньої школи № 11 – 17 чоловік, а найактивнішими учні 7 та 8 класів. З фонду бібліотеки особливу зацікавленість викликали і найбільше вражень зібрали твори Кідрука, Нестайка, Кокотюхи, Роулінг.

В індивідуальному заліку серед декількох претендентів перевага була на боці Яковенко Кристини. І не тільки через дотримання вимог програми і кількість прочитаних книг. Насамперед за пристрасть до читання, до інформації, за активність, відданість творчості, за волонтерство, вміння співпрацювати, за відповідальність. Ми можемо це стверджувати, бо знаємо Кристину понад три роки. Такий її читацький стаж в нашій бібліотеці. З оптимізмом додаємо: літераторам писати є для кого, а щаслива доля книг багато в чому залежить від індивідуальної роботи з підлітками.

Зазвичай акція літнього читання стартує святково і проходить в стінах бібліотеки. Цього ж року все виглядало інакше: розпочалася вона з сімейних книжкових зібрань, а бібліотеки до недавнього часу долучалися до неї онлайн – консультуючи, підказуючи, пропонуючи та підтримуючи потенційних учасників. В одному з таких спілкувань ми запитали Кристину про її ТОП - 5 книг на літо 2020. Для вас це може бути цікаво.

1. Космовська Б. «Буба»

2. Лущевська О. «З води у воду»

3. Бовен Д. «Світ очима кота Боба»

4. Чемерис В. «Вітька + Галя або повість про перше кохання»

5. Жуль Верн «Діти капітана Гранта»

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія