Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Законів багато, та серед них є найголовніший, що зветься словом "Конституція"

29.06.21, 09:39

Напередодні Дня Конституції України у бібліотеці-філіалі №4 відбулися пізнавальні посиденьки «Знати, розуміти, відчувати».

Зустріч провели у формі гри-подорожі сторінками відомих дитячих казок. Під час мандрів пригадали права дітей у всьому світі та нашій країні зокрема. Допомогли нам і книги відомих письменників – простір для пошуків та логічного мислення багатющий! Звичайно ж, і про обов’язки не забули. Діти були активними, швидко орієнтувалися у розмові, аналізували, відповідали, помилялися (не без цього), але ж цікаво як!

«В кожній країні є правила, за якими живуть всі її мешканці. Ці правила називаються "законами". Законів багато, та серед них є найголовніший, що зветься словом "Конституція". Якщо цього головного закону не дотримуватися, то в країні не буде порядку. Тому виконувати Конституцію повинні всі-всі мешканці країни.»

Разом знайомилися з основним законом нашої держави, розв’язували проблемні ситуації, наводили приклади із життя улюблених героїв книг. Говорили з дітьми і про свободу слова, віросповідань, про вибори президента, депутатів. Знаннями про державні символи, обереги, національні кольори школярі ділилися залюбки. Тепер будуть знати, що саме у Конституції України (стаття 20) визначено не тільки державні символи, але й кольори Прапора України.

Щоб відчути наближення свята, Дня Конституції України, під час посиденьок діти виготовили власноруч із фетру квіти, використовуючи національні кольори – синій і жовтий.

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія