Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

За позитивом – до бібліотеки!

15.09.23, 09:47


Мабуть, складно придумати корисніше заняття, ніж гра в настільні ігри, адже ігровий процес сприяє розслабленню від повсякденних справ, служить приводом для зустрічей і побудови дружніх стосунків, викликає позитивні емоції та знижує стрес. Це найкращий спосіб проведення дозвілля як для друзів, так і в сім’ї, бо об’єднує гравців у реальному житті та відкриває більший простір для фантазій.
Підтвердженням цьому є зацікавленість наших користувачів у проведенні ігрових мінітурнірів з настільних ігор, що проходять в Центральній бібліотеці Полтавської МТГ.
Зокрема, такий вид спільного дозвілля набирає обертів і серед внутрішньо переміщених осіб, яких об’єднує Міжнародна організація з міграції (МОМ). Для такої групи людей настільні ігри є своєрідним терапевтичним сеансом, який допомагає звільнитися від стресу та дає емоційну розрядку. Тож запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до когорти любителів гри у настільні ігри та повноцінно відпочити та приємно провести час у дружній атмосфері за улюбленим заняттям. Адже настільні ігри – це насамперед про об’єднання та живе спілкування!

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія