Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

З Миколаєм до чудес

21.12.21, 08:38

До дня Святого Миколая у бібліотеці-філіалі №10 пройшла зоряна година «Свято Миколая у різних країнах світу», а також інформаційна хвилина «А чи був ти чемним цього року?». Діти, а також їх батьки, дізналися чимало цікавого та нового про це особливе свято.

Святий Миколай є реальною людиною. Це священик, який народився та проживав у місті у Патарі, яке на той час знаходилося в Римській імперії. За звершені ним чудеса був канонізований.

В країнах Західної Європи Святий Миколай є прототипом Санта Клауса. Цікаво, що принцип дарування подарунків Святим Миколаєм різниться в залежності від культури. Так, у Німеччині він кладе подарунки на підвіконня, у Британії – у шкарпетки. У Швецї подарунки знаходять коло печі і т.д. Наші дітки ж знають, що подаруночки треба шукати під подушкою. На чемних дітей чекає щось гарне, а на неслухняних різочка. Існує повір’я, що імена бешкетників записані в особливу Золоту книгу Святого Миколая, тому потрібно вести себе дуже слухняно, щоб не потрапити до неї.

Діти, які завітали до бібліотеки, уважно прослухали цікавинки про Святого Миколая та відповіли на питання вікторини. Кожен охочий ознайомився з представленими на виставках книгах, які присвячені не тільки цьому святу, а й новорічно-різдвяній тематиці. Налаштувавшись на особливий зимовий настрій чекаємо наступних дивовижних свят.

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія