Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«З любов’ю до дітей»

06.03.23, 09:50


Усі батьки хочуть, щоб їхні діти багато читали. Але дуже рідко буває так, що любов до читання виникає сама собою. Цей інтерес варто розвивати, читаючи їм казки, вірші, показуючи книги з гарними ілюстраціями.
Книги поетеси і казкарки Наталії Львівни Забіли стануть тими, що зацікавлять не тільки дітей, а й дорослих. Її творчість називали «материнською піснею, цікавою, барвистою, розумною, клопіткою, дбайливою», яка весело і цікаво розповідає про світ речей і природу, вчить правил поведінки та формує певні уявлення про мораль, образно і тактовно розповідаючи «що таке – добре, а що таке – погано».
Чимало поколінь із захватом читали й читають яскраві вірші та захоплюючі казки й оповідання Наталії Львівни написані з такою любов’ю до дітей.
Під час літературної години, яку колектив бібліотеки-філії №3 Центральної бібліотеки ПМТГ провів з учнями 4-Б класу ЗЗСО №37, казки та вірші Наталі Забілої розмовляли з дітьми: вчили їх бути добрими, справедливими, мужніми, працьовитими та любити все суще на Землі.
Запрошуємо і вас до нашої бібліотеки познайомитись з її творами, чи можливо і перечитати, щоб ще раз поринути у світ безтурботного дитинства.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія