Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

"З книгою дружити - гарно в світі жити"

02.05.23, 09:15


Ранній дитячий вік - це один із найважливіших періодів у житті кожного малюка. Ніхто не стане заперечувати, що виховувати, а тим паче розвивати й навчати дітей, не легко. Тому ми всі, дорослі, повинні навчити наших малюків усього того, що знаємо і вміємо самі. І тут у нагоді стануть книги, що поведуть дітей у цей світ.
З цією метою бібліотека-філія №12 Центральної бібліотеки ПМТГ завітала на перше знайомство до ДНЗ №6 «Дивограй».
Ми щиро вдячні завідуючій цього закладу В.Павленко за теплу зустріч у групах «Віночок» та «Калинка». Діти разом з вихователями підготували музичне привітання для нас - бібліотекарів. Похвалилися своїми творчими досягненнями: саморобними книжками, малюнками, поробками та міні-бібліотекою. Ми також, своєю чергою, розповіли про наш заклад та принесли й показали дітлахам цікаві яскраві книги та журнали. Присутні дошкільнята цієї осені підуть до школи, і тому вони, переглядаючи наші книги, з задоволенням похвалилися своїм умінням читати та користуватися книгою. Також ми мали змогу зустрітися та поспілкуватися з деякими батьками малюків, і запросити їх до бібліотеки.
Сподіваємося, що за допомогою книжок дитина отримає корисні знання, та найголовніше - з користю й задоволенням проведе час. А ми і собі разом з працівниками ДНЗ №6 «Дивограй» в подальшій співпраці допоможемо їм у цьому, адже книга допомагає пізнавати життя і виявляти приховані таланти.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія