Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Яскраві кольори виставки вмілого пензля юної художниці

22.10.21, 08:30

Творчість – це діяльність людини, яка спрямована на створення якісно нових, невідомих раніше духовних або матеріальних цінностей. Натхнення – це стан людини, тобто типова для творчості риса, складовий елемент творчості, який характеризується високою продуктивністю та величезними напругою сил людини і підйомом.

Важливою умовою з метою самоствердження та творчого зросту художника є експозиція свого творчого доробку. Молодий майстер може показати свої роботи, отримати відгуки глядачів і професійних художників та популяризувати свою творчість.

У бібліотеці-філіалі № 6 відбулася презентація персональної виставки малюнків учениці Полтавської школи «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко Герасименко Варі (клас викладача - Катерина Хоменко). Цe булo нeзвичaйнe мaлeнькe cвятo дитячoї твopчocтi. Талановита юна художниця активно приймає участь у мистецьких конкурсах для дітей міського, регіонального, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, має численні перемоги. Її роботи приймали участь в онлайн-виставках в Італії, Іспанії,Франції, Чехії, Австрії. На презентацію відкриття виставки юної мисткині завітали підтримати та привітати її подруги, мама, педагог.

Завітайте до бібліотеки-філіалу №6 та перегляньте виставку творчих робіт юної художниці.

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія