Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Якими вони були, українські степи, хто тут жив і чому сучасним дітям це цікаво?

30.11.21, 09:02

Маленькі читачі центральної бібліотеки і бібліотеки-філіалу №4 спілкувалися з дуже цікавою гостею - в рамках міського проєкту «Літературна орбіта» до полтавських дітей завітала письменниця Марія Артеменко з презентацією нового твору «Стріла степу». Книга, видана у вже добре відомому полтавським читачам видавництві «Портал» - саме тому історію маленької сарматки Фаті, за допомогою QR-коду, можна не лише читати, а і роздивлятися у смартфоні чи планшеті буде цікавою сучасній малечі.

Розмова з письменницею була цікавою і невимушеною. Діти розповідали письменниці, які її книги їм найбільше до вподоби, декламували пані Марії її вірші, які їм подобаються найбільше. В свою чергу, письменниця із задоволенням відповідала на дитячу цікавість та грала з дітьми в гру «На що схожа хмаринка».

«Я вірю в магічну силу усмішки, тому завжди закладаю «смішинки» у свої тексти для дітей», - казала письменниця в одному із своїх інтерв’ю. Магія посмішки і легкого гумору панувала і під час зустрічей з письменницею у полтавських бібліотеках.

Марія Артеменко є експерткою Простору української дитячої книги «BaraBooka», не лише створює власні твори, а і має право оцінювати твори інших письменників.

Від імені організаторів проекту «Літературна орбіта» і на згадку про Полтаву пані Марії був вручений пам’ятний дарунок. На завершення зустрічі письменниця також подарувала маленьким полтавським читачам книги видавництва «Ранок» «Віктор Робот. Щоденник збирача планет» А. Левренішиної, «Таємниця хмар» та «Жахлива книжка: збірник страшних історій» (з автографами авторки).

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія