Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Як ми фестивалили: читали, творили, віршували в проєкті «Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці – 2021» участь брали

02.07.21, 13:44

Влітку по всій Україні бібліотекарі, митці, видавці, ілюстратори, актори, співаки, військові, волонтери, письменники взяли активну участь в грандіозній інтелектуальній події. де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени. І це все в рамках Х ювілейного міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

Бібліотеки Полтавської міської централізованої бібліотечної системи також долучились до проєкту «Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці - 2021», започаткованому Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» та ВГО Українська бібліотечна асоціація. З 23 по 27 червня 2021 р. наші міські бібліотеки стали однією з локацій фестивалю.

Полтавські читачі у рамках фестивалю мали змогу взяти участь у бібліотечних авторських зустрічах, арт-годинах, онлайн-зустрічах, презентаціях поетичних збірок та зустрітись з відомими письменниками та митцями: Раїсою Плотникової, Наталією Свиридюк, Галиною Вовченко, Оксаною Куценко, Надією Гринь. На програмних заходах міжнародного всеукраїнського проєкту полтавці створювали яскраві, автентичні вузлові ляльки-обереги, зачаровувались письменницьким талантом поетів з Полтавщини та довідувались про їх творчі таємниці. Заходи з програми проєкту висвітлювались у бібліотечних соціальних мережах Facebook та на офіційному сайті Полтавської міської бібліотечної системи. Читати – це круто! Це – знання, відпочинок та насолода!

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія