Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Всі ми різні. Всі ми унікальні

11.06.21, 16:22

"Всі ми різні. Всі ми унікальні" - під такою назвою 10 червня відбувся комплексний захід для дітей та молоді з інвалідністю. Колектив ГО"Аматорський театр "Малафея" підготував цікаву театралізовану програму з метою соціокультурної адаптації, розвитку навичок комунікації, розвитку дрібної моторики учасників тощо. Важливим аспектом було використання простору Полтавського літературно-меморіального музею В.Г. Короленка, який є відкритим та доброзичливим для відвідувачів усіх категорій.

На початку програми гості стали учасниками майстер-класу з виготовлення сенсорних пляшечок-іграшок. Діти самі обирали наповнення, створюючи власні авторські вироби. Скільки було радості в очах малечі, коли вони демонстрували свої готові чарівні пляшечки!

У великій залі літературної частини відбулася казкова вистава "Теремок". Діти стали справжніми учасниками дійства, визначаючи вади поведінки героїв вистави, та сприяючи їхньому перевихованню. Так Мишка і Жабка навчилися прибирати, Зайчик - доглядати за грядочкою з морквою, Вовк зрозумів, що смітити не можна, а Кабанчик взявся за ремонт будиночку. Ведмедик визнав, що краще бути добрим і об’єднав усіх звірят у велику родину.

А як же дітям було цікаво грати у ігри, співати пісеньки, танцювати, відгадувати загадки разом з героями казки!..

Після фінального веселого таночку на подвір’ї музею відбулося святкове чаювання. Звірята пригощали дітей чаєм та смаколиками.

Всі новини
План роботи
14.06.2021 – 20.06.2021
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті