Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Вручення премії імені Панаса Мирного

15.05.17, 09:12

13 травня 2017 року у Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбулась урочиста церемонія вручення обласної премії імені Панаса Мирного.

На цій прекрасній садибі, яка надихала протягом останніх сімнадцяти років життя великого українця Панаса Мирного, вручається премія його імені, заснована Полтавською обласною радою в дні відзначення 150-річного ювілею від дня народження письменника.

Премія присуджується за творчі здобутки, які утверджують духовні цінності українського народу та становлять вагомий внесок у національно-культурне відродження України, благодійну та громадську діяльність.

Свято відбувалось у залі літературної експозиції садиби-музею Панаса Мирного. Захід розпочався з покладання квітів до підніжжя пам’ятника Панасові Мирному.

Дипломами лауреатів премії в номінації «Література, літературознавство» нагороджено кандидата історичних наук, старшого викладача кафедри культурології та методики викладання культурологічних дисциплін ПНПУ імені В.Г.Короленка Лук’яненка Олександра Вікторовича за книгу «Філософія родошанування. Поетичні роздуми» та члена Національної спілки письменників України Жарову (Плотникову) Раїсу Василівну за роман «Реквієм для Рози».

Дипломом лауреата премії в номінації «Журналістика, публіцистика» нагороджено члена Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України, доктора права Панченка Олександра Івановича за книги: «Українська Австраліана: Полтавщина, Галичина, Боснія», «Біографічно-історичний народний календар-альманах «Лохвиця, Посуля, Україна…».

Диплом лауреата премії в номінації «Мистецтво» вручено члену Національної спілки художників України Рожнятовській Марині Юріївні – за творчий доробок.

Диплом лауреата премії в номінації «Народна творчість, народні ремесла» вручено члену Національної спілки художників України, Молодіжної спілки художників України, Національної спілки майстрів народного мистецтва України Королю Дмитру Васильовичу - за творчий доробок.

Диплом лауреата премії в номінації «Благодійна та громадська діяльність» вручено заслуженому журналісту України, голові оргкомітету Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання» Работіну Юрію Анатолійовичу - за активну громадську діяльність, спрямовану на утвердження духовних цінностей українського народу.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія