Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Воркшоп «Культура як метод для суспільних змін»

11.05.18, 11:25

10 травня 2018 р. у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені М.Ярошенка відбувся воркшоп «Культура як метод для суспільних змін».

Цей проект ініційований Kultura in Motion і Відкритий Простір, за підтримки програми Шведського інституту CreativeForce.

Воркшоп став можливістю вивчити спектр проблем, з якими стикаються культурні працівники, і допомогою у пошуці спільних шляхів їх вирішення. Це - знайомство з доступними методами та інструментами, що застосовуються в щоденній практиці культурними організаціями Швеції, Білорусі та України для роботи з аудиторією місцевих громад, які сприяють їх становленню як драйверів розвитку суспільства.

Кураторські практики, що характеризуються інклюзивністю та демократичністю, сприяють взаємодії з різними віковими та соціальними групами і міждисциплінарному співробітництву. Ці приклади і досвід учасників - основа для підготовки пропозицій, які можуть бути використані в роботі музеїв та інших культурних установ, а також окремих працівників культури.

На воркшоп були запрошені гості зі Швеції та Білорусі, які поділилися знаннями та внесли додатковий контекст для зустрічі.

Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія