Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Вокальна студія ПМБК святкує свій 60-тий день народження

28.02.17, 15:00

Міський Будинок культури протягом багатьох десятків років є місцем, де розкриваються та удосконалюються творчі здібності полтавців, і вокальна студія під керівництвом Тетяни Матушкіної – його невід’ємна частина. Частина його історії.
25 лютого відбувся ювілейний концерт, присвячений 60-річчю цього колективу. Багато квітів та подарунків, привітань від колег та давніх знайомих, теплих слів від колишніх випускників, а ще багато відомих класичних творів, які підспівував увесь зал. На таке свято чекало багато прихильників академічного співу. Саме цей напрямок вокального мистецтва є пріоритетним в студії. Артисти, які виходили на сцену, спілкувалися з глядачами за допомогою музичних творів, що стали справжньою машиною часу, бо змогли перенести усіх в минуле, майбутнє. 
Студійці, які з натхненням виконували українські пісні, арії з опер, романси, в житті мають різні професії: біолог, журналіст, відеооператор, футболіст, домогосподарка. Але об’єднує всіх справжня любов до музики. Брали участь у концерті і випускники вокальної студії, бо для них це свято є особливими спогадами минулих літ. 
Керівник вокальної студії ПМБК Тетяна Матушкіна та акомпаніатор Людмила Задорожна були приємно вражені великою кількістю привітань. Саме вони вклали душу і серце в розвиток та процвітання своєї студії, і завдяки їх зусиллям та старанням учнів утворилася ця творча родина. 
Бажаємо вокальній студії не зупинятися на досягнутому, а впевнено йти вперед до нових вершин.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія