Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Вишиванки з паперу

26.04.23, 15:03


У бібліотеці-філії №11 Центральної бібліотеки Полтавської МТГ відбувся майстер-клас із виготовлення паперової вишиванки у техніці оригамі. Провела його для дітей-читачів бібліотекар Світлана Городинська. Хоча до Дня вишиванки ще майже місяць (цьогоріч свято припадає на 18 травня), але сама природа нині надихає на створення чогось особливого. Вишиванка – це не просто елемент гардероба, а й потужний оберіг. А заняття оригамі дуже корисні для дітей, сприяють розвитку дрібної моторики, координації рухів руки, просторової уяви.
Пані Світлана продемонструвала кілька видів сорочок із паперу: чоловічу, жіночу і довгу сукню. Потім діти застосували надану нею технологію для конструювання паперових вишиванок. Все у них вийшло просто чудово. А прикрашали вироби кожен відповідно до своєї уяви і фантазії. Хлопці вигадували власні геометричні малюнки, дівчатка розфарбовували смужки з квітів і клеїли їх на свої вироби. Були й оригінальні роботи: пес Патрон з командою із «Щенячого патруля» і символи 2023 року – котики й кролики. Створюючи національний одяг з паперу, діти відчули себе модельєрами, а також відчули гордість за те, що вони – українці.
Захід сподобався усім. Виготовлені вишиваночки-оригамі діти забрали додому, щоб подарувати їх своїм найближчим людям або використати їх як листівку чи сувенір.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія