Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Вірші, казки та чудернацькі оповідання від Івана Андрусяка

02.12.21, 08:28

В рамках міського проекту «Літературна орбіта» у перший день зими полтавським маленьким читачам бібліотек-філіалів №3, 4, 10 зустрілися з довгоочікуваним гостем міста, розбишацько-позитивно-талановитим та веселим відомим дитячим письменником Іваном Андрусяком із цікавими книжковими новинками!

Твори Івана Михайловича вже давно увійшли до золотої колекції дитячої сучасної української літератури. При цьому, віковий діапазон читачів письменника варіюється від малих до дорослих. Стиль його творів поєднує в собі моральність, виховний чинник та неймовірний й непересічний гумор.

Пан Іван є автором численних поетичних збірок, низки перекладів із російської та англійської мов. Письменник поділився секретом, що писати для дітей почав тоді, як народилася молодша донька Стефа. Іван Андрусяк “головним” своїм дитячим твором вважає невеличку повість “Дядько Барбатко сміється”.

Улюблений дитячий письменник для юних читачів привіз "СПРАВЖНІСІНЬКІ" чудернацькі історії, фантастичні оповідки із життя вигаданих ним героїв.

Щедрими оплесками, щирими усмішками зустріли діти талановитого письменника. З притаманним письменнику гумором він зачитував уривки з творів, розпитував у дітей про їх бажання та таланти. Цікаво та повчально говорив про важливі речі, але при цьому зберігав певну безтурботність та щирість. Підхопивши легкий тон заданий письменником, читачі із захватом слухали та задавали власні питання.

Наприкінці заходу один хлопчик запитав пошепки у вчительки, чи справді перед ним такий відомий письменник, твори якого вони вивчають у школі.

Іван Андрусяк розповів цілу купу «капосних» віршів, дивував чудовими історіями, артистизмом "довів" усіх до реготання, смішив дітей історіями, лякав страшилками. Це був неймовірно казково-феєричний день!

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія