Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«Він вночі мандрує, сном і казкою чарує» літературний ранок

21.12.21, 08:41

Хто не знає про Святого Миколая? Щороку він приходить у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти - і добра казка зникає, а Миколай залишається.

Свято Миколая – це свято добра, свято любові і душевної теплоти. В цей день ми оцінюємо, чи достатньо ми зробили добрих справ і чи були достатньо добрі до своїх ближніх. Саме про це в центральній міській бібліотеці вели мову з малечею.

Діти познайомилися з історією виникнення свята, дізналися багато цікавого про Миколая Чудотворця, який прославився у народі своїми добрими справами і піклуванням про дітей, попрохали у Святого Миколая здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини.

Зануритися в новорічну атмосферу чарівності, радості і веселощів юним користувачам бібліотеки допомогли цікавий екскурс у історію новорічної атрибутики, і веселі вікторини та ігри. Особливого задоволення та святкового настрою додав перегляд мультфільмів.

Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії та смачні «миколайчики» отримали всі присутні на святі.

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія