Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Відомий у світі ізраїльський філософ Пінхас Полонський - гість бібліотеки-філіалу №4!

12.10.21, 08:45

Людині сьогодення характерна розгубленість, невизначеність, а відтак – невпинний і неусвідомлений пошук чітких орієнтирів. У бурхливому житті соціальної та культурної мінливості ми шукаємо певної точки опори.

Завдяки українському перекладу “Біблійної динаміки” Пінхаса Полонського у читача з’явилася додаткова можливість пірнути до глибин пізнання та не загубитися. Автор в унікальний спосіб підходить до інтерпретації біблійного тексту, пропонуючи водночас ефективний інструментарій для осмислення нашого сьогодення з його численними викликами. Ціннісні орієнтири, запропоновані на сторінках книги, спонукають рухатися в напрямку реалізації не лише особистого потенціалу, а й історичної долі цілого народу.

«Біблійна динаміка» Пінхаса Полонського - це унікальна можливість поглянути за соціальні лаштунки самого буття. “Адам-Володар” і “Адам-Дослідник” допоможуть розширити знання про себе та уяву, про власну місію у світі, відчути себе співтворцями захоплюючої історії людства, а не її стороннім обивателями.

Простота викладу в книзі вражає. Як, власне, й глибина запропонованих смислів. Запрошуємо до читання!

Як побажання від Пінхаса Полонського: «У житті сучасної людини сенс – ресурс коштовний. Від його наявності чи відсутності залежить і обраний напрям руху кожного з нас».

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія