Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

ВЕСЕЛА КОТОВАСІЯ

18.08.20, 09:28

Нещодавно пройшов день котів! Гадаємо, що у світі не знайдеться нікого, хто б не любив цих чудових вусатих пухнастиків. Ось і нам теж подобаються котики.

Бібліотекарі бібліотеки-філіалу №9 підібрали для вас кілька найцікавіших книг наших хвостатих друзів.

«Кіт Вікентій» Кріс Стелмащук. Раді запросити вас у захопливу подорож у компанії з незвичайним котом Вікентієм. На читачів чекають справжній шторм, пошуки, скарбів, зустріч із чарівним створінням і ще багато цікавого. Читайте з нами - буде весело!

«Вуличний кіт на ім’я Боб» Джеймс Бовен. Ця історія сталася в Лондоні, хоч могла трапитися в будь-якому сучасному великому місті. Два випадкові знайомі — вуличний музикант Джеймс і вуличний рудий кіт Боб — стають друзями на все життя і дарують один одному надію на щастя…

«Веселі пригоди Мицика і Кицика» Юхим Чеповецький. Веселі історії про пригоди мишенятка Мицика та його вірного товариша — кота Кицика — навчать маленького читача дивитися на все з оптимізмом та знаходити вихід із будь-яких несподіваних ситуацій.

«Котовасія» Павло Кущ. Що потрібно для найкращого відпочинку під час канікул? Відповідь на це питання знає кожен школяр, і вона надзвичайно проста: для щонайкращого відпочинку потрібно літо, сонце, річка і... повна відсутність контролю з боку дорослих! Якщо ти залишаєшся сам удома, то пригоди чекають на тебе просто за порогом - або під обкладинкою цієї книжки!

«Остерігайтеся котів» Жиль Легардіньє. Чи треба завжди чинити правильно? Чи, може, варто іноді вдаватися до відчайдушних і безглуздих учинків, особливо коли йдеться про прихильність незнайомця з кумедним прізвищем? Жулі Турнель сміливо вдається до авантюр — тільки б не завадили підступні коти… Це легкий роман, із приємним французьким гумором — про дружбу, кохання, співчуття.

«36 і 6 котів» Галина Вдовиченко. Самотнім бабусям і дідусям, що живуть у старечому будинку, потрібні помічники. А декому з великого котячого гурту час повчитися піклуватись про інших. Старенькі та 36 і 6 котів зустрінуться. Це знайомство приведе до неймовірних змін у житті людей і котів. Котів, які стануть не лише компаньйонами, але й футболістами і театральними акторами.

«Коти-Вояки» Ерін Гантер. Серія книг. За пригодами диких та вільних котів стежить вже не одне покоління дітей та підлітків, адже серія почала видаватися з 2003 року. Світове визнання фентезі-книги отримали не тільки від дітей, а й від дорослих. Приєднуйся до них, пригоди починаються!

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія