Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

В єдності - наша сила!

24.01.23, 14:39

В єдності - наша сила!
Під таким гаслом Центр культури та дозвілля організував концерт до Дня Соборності України. У благодійному заході «Одна на всіх, як оберіг» об’єдналися кращі артисти міста, аби підтримати дух патріотизму та показати силу Українського народу.
Потужним початком стали сучасні хіти від міського духового оркестру "Полтава". Зал в єдиному пориві підхоплював знайомі слова та тепло зустрічав молодих вокалістів Євгенія Панкова, Катерину Семергей, Богдана
Шкуринського, Яніну Вишегородську, Юлію Твердохліб, що виконували актуальні пісні сьогодення.
Основною думкою концерту організатори поєднали самобутність українського народу та сучасні події. Цю ідею підсилив авторський показ колекції віночків, сорочок та етноляльок Ірини Григорової вихованками центру моди «Століття краси». Натхненні музичні та пластичні композиції у виконанні хореографічних колективів «SoulDanceStudio», «Пірует», «Feyeria dance studio», Dance Family «Spirit» продемонстрували, що здобутки попередніх поколінь продовжують своє життя у поколіннях прийдешніх, об’єднуючи нас в спільному прагненні бути неподільними та незалежними. Прозвучали також і дві прем’єри авторських пісень Вікторії Андрійчак та Станіслави Май. До щему в серці глядачів вразили поезія від Артема Лоїка.
Завдяки благодійним внескам глядачів зібрано 7 370 грн для допомоги ЗСУ.


Всі новини
План роботи
26.02.2024 – 03.03.2024
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія