Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Урочиста церемонія вручення обласної премії імені Панаса Мирного

11.05.18, 11:27

10 травня 2018 року у Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбулась урочиста церемонія вручення обласної премії імені Панаса Мирного.

Премія присуджується за творчі здобутки, які утверджують духовні цінності українського народу та становлять вагомий внесок у національно-культурне відродження України.

Свято відбувалось у залі літературної експозиції садиби-музею Панаса Мирного. Захід розпочався з покладання квітів до підніжжя пам’ятника Панасові Мирному.

Цього року на розгляд журі було подано творчі доробки у чотирьох номінаціях.

Дипломом лауреата премії в номінації «Література, літературознавство» нагороджується письменник, член Полтавської спілки літераторів та редакційної колегії журналу для дітей та юнацтва «Діє-Слово» Сердюк Віктор Володимирович за книгу «Усі дива трапляються в дитинстві».

Дипломом лауреата премії в номінації «Журналістика, публіцистика» нагороджується доктор історичних наук, професор кафедри політичних наук Київського національного університету будівництва і архітектури Деревінський Василь Федорович за книгу «В’ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою».

Диплом лауреата премії в номінації «Мистецтво» вручається члену Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України, члену Міжнародної текстильної асоціації, заслуженому майстру народної творчості України, викладачеві кафедри образотворчого мистецтва Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка Бабенку Олександру Олексійовичу – за вагомий внесок у національно-культурне відродження Української держави.

Диплом лауреата премії в номінації «Народна творчість, народні ремесла» вручається члену Національної спілки майстрів народного мистецтва України Токовій Ніні Іванівні - за творчий доробок.

Гостям та лауреатам свої музичні номери дарували солісти Полтавської обласної філармонії Аліна Філіпюк та Микола Гармаш.

Лауреат премії в номінації «Мистецтво» Бабенко Олександр Олексійович провів екскурсію по персональній виставці «З Україною в серці».


Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія