Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Українська письменниця Жанна Куява презентувала полтавцям свій новий роман

08.11.19, 15:33

У бібліотеці-філіалі №4 вдруге відбулася зустріч з відомою українською письменницею Жанною Куявою, твори якої користуються великою популярністю у читачів. У 2012 та 2014 роках Жанна Куява отримала спеціальні відзнаки Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», в 2013 році стала дипломанткою цього конкурсу. Нещодавно Жанна Куява стала лауреаткою Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея.

Письменниця презентувала полтавцям свою нову книгу "Говори, серце, не мовчи". Це книга, яка особливо зацікавила жінок, адже її головні героїні – жінки. Твір глибоко психологічний: авторка розкриває причини, що зробило кожну з жінок, які працюють разом в одному офісі, такими, які вони є, за характерами, чого їм не вистачає для щастя.

Три перші з попередніх чотирьох романів Жанни Куяви написані нею "для чоловіків про жінок", четвертий, "Гордієві жінки" - "про жінок і для жінок". І от останній, новий роман цієї письменниці також найбільше імпонує представницям прекрасної статі, допомагає жінці зрозуміти себе.

Письменниця розповіла читачам про свої плани на майбутнє, відповіла на запитання читачів. Будучи цілеспрямованою особистістю, Жанна знайшла в цьому житті те, до чого прагнула. Вона не тільки письменниця, а й журналістка, літературний критик.

Читачі залишилися дуже задоволеними, що їм вдалося поспілкуватися з письменницею, яка пише твори про життя.


Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія