Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Українська народна творчість об’єднала полтавців на етноплатформі «Полтава-фольк»

22.09.22, 11:06

Народна культура та мистецтво українців справедливо вважаються одними з найбагатших надбань культурної спадщини європейських націй. Полтава, як духовна столиця України, завжди славилася народним співом та народною хореографією.

20 вересня до Дня міста Центр культури та дозвілля Полтавської міської територіальної громади у парку Незалежності організував благодійний захід «Етноплатформа «Полтава-фольк», де полтавці та гості міста мали змогу поринути в аутентичну атмосферу українського народного мистецтва. Подивитися та послухати було що, адже поряд із хореографією та вокалом звучали і народні музичні інструменти: бандура, бубон, рубель та бугай.

Яскраво та потужно відкрив захід Заслужений ансамбль пісні і танцю України «Лтава» ім. Валентина Міщенка, який лише за останні роки зачарував своїм співом Німеччину, Польщу, Чорногорію, Грузію, Ізраїль, Палестину, а на етноплатформі і глядачів.

Аутентичні танці від молодих та досвідчених народних ансамблів Полтави «Світанок», «Світанок-ветерани» та ансамблю народного танцю «Панянка» змусили підтанцьовувати і малих, і дорослих! Класичні народні пісні та авторські українські хіти глядачі співали разом з вокалістами академії успіху «БІТ» Софією Сєровою, Яном Яреськом та Анною Чирвою, а також з лауреатами міжнародних конкурсів та фестивалів Яніною Вишегородською, Юлією Твердохліб та Віталієм Дерев’янко.

Яскравим завершенням програми стали виступи талановитих полтавських співачок Олесі та Станіслави Май разом із шоу-балетом «Флеш».

Завдяки донатам глядачів поповнилась благодійна скринька для збору коштів на квадрокоптер для 3-ї окремої танкової бригади. Збір коштів триває

Всі новини
План роботи
03.10.2022 – 09.10.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія