Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Участь в освітній програмі проекту "Від руйнування до творення. Шляхи примирення в українському суспільстві"

20.11.15, 08:07

На запрошення Суспільної служби України Панюта Г.В., зав.бібліотекою-філіалом №4 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи, як делегат від управління культури Полтавської міської ради взяла участь в освітній програмі проекту «Від руйнування до творення. Шляхи примирення в українському суспільстві». Даний проект виконується спільно представництвом DVV International та Громадською організацією Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

За результатами тренінгу для учасників програми у м.Суми, Панюта Г.В. презентувала проект «Бібліотека – територія допомоги», над яким працює колектив філіалу у поточному році з метою сприяння адаптації внутрішньо переміщених осіб з АРК та зони воєнних дій на сході України.

Даний проект став переможцем конкурсу на участь у програмі культурного обміну, яка проходила у м. Львів з 9 по 15 листопада 2015р. Як керівник міні-проекту, який реалізується завдяки грантам проекту «Від руйнування до творення. Шляхи примирення в українському суспільстві»,Панюта Г.В. здійснила навчальну поїздку до Львова.

Отриманими під час занять і тренінгів знаннями Галина Володимирівна має намір поділитися з колегами по роботі, що дозволить більш повно задовольняти суспільні потреби Полтавської міської громади і конкретизувати спрямовану на суспільне благо роботу бібліотек ЦБС.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія