Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

У Всеукраїнський тиждень права в бібліотеках відбулися правові інформаційні заходи

17.12.19, 16:39

У бібліотеках Полтавської міської бібліотечної системи в рамках Всеукраїнського тижня права були проведені правові інформаційні заходи, організовані книжкові виставки та перегляди літератури правової тематики.

У центральній міській бібліотеці відбулася правова година «Відповідальність неповнолітніх за вчинені правопорушення». 14-річним школярам було запропоновано юридичні посібники та інші видання, якими завжди можна скористатися в бібліотеці. Далі з підлітками у формі діалогу спілкувалася представниця патрульної поліції міста Полтави Марина Зінюха.

У бібліотеці-філіалі №3 для користувачів бібліотеки, школярів провели правове інформаційне заняття «Булінг – про що варто знати?». Які є види боулінгу, як захистити себе, до кого звернутися за допомогою розповів керівник Молодіжного центру благодійної організації «Світло надії» Віктор Шилов.

Віктор Олегович розповів, які покарання передбачені законом за булінг: залежно від тяжкості - від штрафів до кримінальної відповідальності.

Бібліотекар бібліотеки-філіалу №7 Олена Стеблій завітала в полтавську гімназію №32 з тренером Полтавської філії Суспільної служби України Олександрою Волаковою, вони провели для учнів воркшоп «Не стань жертвою торгівлі людьми».

У бібліотеці-філіалі №2 відбулося заняття для восьмикласників з представниками патрульної поліції «Стоп насильству».

Інші бібліотеки-філіали МЦБС також взяли участь у проведенні Всеукраїнського тижня права.

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія