Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

У центральній міській бібліотеці відбулася зустріч з популярною українською письменницею Дарою Корній

09.03.17, 11:27

6 березня в центральну бібліотеку міста Полтави завітала особлива гостя – письменниця-прозаїк Дара Корній з міста Львова, котра особливо прославилася як авторка романів у стилі фентезі. На зустріч з нею прийшли шанувальники творчості письменниці.

Лауреат конкурсу «Коронація слова – 2010», володарка премії імені В. І. Савченка «Відкриття себе» від асамблеї фантастики «Портал-2011» та багатьох інших літературних нагород Дара Корній (Мирослава Замойська) прибула в Полтаву напередодні з міста Краматорська Донецької області, де проводила змістовні зустрічі з читачами. Оглянувши книжкову виставку «Усе, що душа довірила словам», вона відзначила, що бібліотеки міста Полтави непогано забезпечені книгами сучасних українських авторів.

Дара Корній розповіла, як пише свої твори, чому вона, спочатку відома як дитяча письменниця, перейшла на фентезі, і таке інше, відповіла на ряд запитань публіки. Більшість запитань надійшла від молоді, що, власне, було очікувано, бо це і є головна читацька аудиторія Дари Корній.

Крім центральної бібліотеки, авторка поспілкувалася з читачами бібліотеки-філії №4.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія