Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

У центральній бібліотеці відбувся міський етап конкурсу «Найкращий читач Полтавщини»

04.04.17, 10:10

31 березня в центральній бібліотеці міста відбувся другий – міський етап обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини» (в рамках Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2017»).

За звання «суперчитача» змагалися учні шостих та сьомих класів шкіл міста Полтави, які є користувачами бібліотек міської централізованої бібліотечної системи. Діти виявилися добре підготовленими до участі в конкурсі, знаючими, талановитими, з власною життєвою позицією і вмінням знаходити аналогію прочитаному в реальному житті та робити висновки.

Чудово, що на конкурсі були представлені учасники, уподобання яких різнопланові – й у відношенні жанрів літератури, й у відношенні авторів.

Школярі показали добрі знання творчості українських, у тому числі сучасних, і зарубіжних письменників. Якщо серед зарубіжних найчастіше називали класиків минулого - таких, як Джек Лондон, Олександр Дюма, Жюль Верн, то серед українських найчастіше звучали імена сучасників, зокрема тих, зустрічі з якими відбувалися в центральній міській бібліотеці та бібліотеці-філії №4. Це Андрій Кокотюха, Марина Павлено, Ірен Роздобудько, Зірка Мензатюк.

Журі нелегко було визначити переможців конкурсу, оскільки достойних звання «суперчитача» виявилося немало. Довелося вибирати найкращих серед кращих.

Переможцями другого етапу конкурсу «Найкращий читач Полтавщини» стали учениця 6-А класу загальноосвітньої школи №19 Оля Монахова (читачка бібліотеки-філії №10 для дітей) та учениця 7-А класу гімназії №17 Єва Смейле (читачка бібліотеки-філії сімейного читання №3). Їм вручили дипломи, які підтвердили почесне звання «суперчитач». Ці дівчата стануть учасницями третього обласного етапу «Книгоманії – 2017».

Переможці і всі учасники другого етапу конкурсу отримали хороші подарунки від міської влади (флеш-носії інформації) а також від депутата Полтавської міської ради Дениса Поліщука.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія