Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

У Полтаві відбулася творча зустріч з письменником Іваном Андрусяком

02.12.21, 14:28

Сьогодні, 2 грудня, в рамках проєкту «Літературна орбіта», в бібліотеці-філіалі №4 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи відбулася творча зустріч з розбишацько-позитивно-талановитим, веселим та відомим дитячим письменником Іваном Андрусяком і презентація книг «Нечиста сила та інші капосні історії» та «Сірка на порох».

Проєкт реалізовано Департаментом культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради та Полтавською міською централізованою бібліотечною системою в рамках міської програми «Партиципаторне бюджетування (Бюджет участі)». На зустріч завітав перший заступник міського голови Валерій Пархоменко.

-Твори Івана Михайловича вже давно увійшли до золотої колекції дитячої сучасної української літератури. При цьому віковий діапазон читачів письменника варіюється від малих до дорослих. Стиль його творів поєднує в собі моральність, виховний чинник та неймовірний і непересічний гумор,- зазначив Валерій Пархоменко.

Щедрими оплесками, щирими усмішками зустріли діти талановитого письменника. З притаманним письменнику гумором він зачитував уривки з творів, розпитував у дітей про їх бажання. Цікаво та повчально говорив про важливі речі, але при цьому зберігав певну безтурботність та щирість. Підхопивши легкий тон, заданий письменником, читачі із захватом слухали та ставили власні питання.

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія