Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

У Полтаві розпочала свою роботу 3-я Українська Академія інтегрованого розвитку міст

16.11.15, 16:14

У Полтаві розпочала свою роботу 3-я Українська Академія інтегрованого розвитку міст

До Полтави в рамках проведення 3-ї Української Академії інтегрованого розвитку міст завітали шановні представники Німецького товариства міжнародного співробітництва, а також гості з інших міст України. Перебування у Полтаві розпочалось з екскурсії містом, яку організувала для гостей міська влада. Після знайомства з духовною столицею України у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені М.Ярошенка. відбулось урочисте відкриття 3-ї Української Академії інтегрованого розвитку міст. Відкрили захід міський голова Олександр Мамай та керівник проекту, представниця Німецького товариства міжнародного співробітництва Іріс Гляйхман.

Мер Полтави Олександр Мамай зауважив, що приймати Академію у нашому місті – велика честь:

– Я радий вітати у Полтаві поважних експертів Німецького товариства міжнародної співпраці, гостей з інших міст України! Нам неабияк пощастило, що саме у Полтаві пройде 3-я Українська академія інтегрованого розвитку міст. Це чудова можливість обмінятися досвідом з містами України у сфері урбаністичного розвитку, перейняти гарні практики й втілювати їх у своїй подальшій діяльності. Разом з тим, це ще один крок до посилення місцевого самоврядування в державі. Ми маємо багато ідей та перспективних планів щодо розвитку нашого міста в багатьох його сферах. Для міста з таким великим потенціалом проект може дати великий поштовх, направити нас вірним шляхом до омріяного. Тому для нас можливість участі у ньому є невимовно цінною. Будемо раді перейняти досвід колег-гостей з інших міст України, експертів Німецького товариства міжнародної співпраці, вислухати ваші пропозиції та міркування. Ми завжди відкриті до співпраці і, звичайно ж, готові зміцнювати внутрішньодержавні та міжнародні зв’язки.

Окрім представників Німецького товариства міжнародної співпраці та гостей з інших міст України до Полтави завітав заступник директора департаменту-начальник відділу департаменту містобудування, архітектури та планування територій Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Сергій Білоус. Він зауважив, що ця зустріч важлива не лише на місцевому рівні як гарна практика, переймання досвіду, а й, звісно ж, на державному, адже партнерство з іноземними колегами спрямоване на те, щоб привести українські міста до відчутних покращень у політичній, соціальній, економічній та екологічній сферах.

Робота Академії триватиме два дні. Після проведення 3-ї Української Академії інтегрованого розвитку міст планується підписання Меморандуму про співпрацю GIZ з Полтавою.

Джерело : http://www.rada-poltava.gov.ua/news/46538690/Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія