Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Торуємо шлях в цифрове суспільство

03.12.21, 09:23

Для бібліотеки “Стратегія людського розвитку”, затверджена Указом Президента України, – це можливість зміцнити свої позиції в сфері послуг шляхом розширення їх кола та удосконалення виконання. В сучасному цифровому суспільстві найбільш затребуваними, без сумніву, є цифрові інформаційні послуги. Аби доступ до них став можливим для користувачів різних вікових категорій бібліотека проводить бесіди, використовує наочну інформацію, надає консультації, допомагає в пошуку, долучає до навчання та оволодіння навиками на платформах ”Дія. Цифрова освіта”.

Відвідувачі слухають, цікавляться, пробують. Молоді, запально впевнені в собі, лише за браком часу не складали Цифрограм в “Місяць цифрової грамотності”. Старші ж поки що не наважуються на самостійні дії без бібліотекаря. Тести їх відлякують. Та освітній серіал “Обережно! Кібершахраї” об’єднав всіх. Рекомендаціями фахівців про особисту безпеку ніхто нехтувати не став. В бібліотеці-філіалі №1 його перегляд відбувся 29 листопада. По тому обмінювалися думками про побачене й почуте, згадували свої прикрі випадки коли повелися на шахрайські хитрощі.

Листопадова інформаційна компанія закінчилася. Відчуваючи мотиваційний настрій присутніх, ми, співробітники бібліотеки, залишали захід з оптимізмом. Хоча і невеличкі поки що, та успіхи ми маємо.

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія