Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«ТІЛЬКИ ТОЙ, ХТО ХОЧЕ І МОЖЕ ЗМІНИТИСЯ, МОЖЕ ВИЙТИ ІЗ КРИЗИ»: Ольга Михайлова та Сергій Дацюк. Історик і філософ – гості бібліотеки.

13.10.20, 08:19

До бібліотеки-філіалу №4 завітали гості з Києва - добре знайома читачам книгозбірні за романом "Перегляд" історик і письменниця Ольга Михайлова та Сергій Дацюк, відомий в Україні філософ .

Їх називають титанами української думки, хоча пані Ольга скептично до цього відноситься. Насправді, Ольга Юріївна та Сергій Аркадійович з охотою спілкувалися як про сторіччя подій Української революції чи елітаризм в Україні, так і про читання, бібліотеку, книги... «Ти змінюєшся або не змінюєшся», «тільки той, хто хоче і може змінитися, може вийти із кризи».

Маски абсолютно не заважали щиро, тепло, з легким почуттям гумору дискутувати під час зустрічі. Ще одна риса відкрилася у пана Сергія - артистизм!

Не наговорилися, але гостей чекав попереду насичений важливими подіями день. Головна - це відкрита лекція Сергія Аркадійовича для полтавців: "Куди рухається світ, місце в ньому України і роль місцевих еліт в об’єднанні України" Цікаво - про цивілізації і світову кризу, не передбачувано - про ойкумени, пустоти, змістовно - про еліту... Запитань багато від полтавців, відповіді лектора - конструктивні, відверті. Є над чим думати, читати, обговорювати, вирішувати. Звичайно ж, гості подарували книги читачам бібліотеки.

Хто вже сумує за розмовами історика і філософа, підписуйтеся та дивіться на ЮТУБі або в ФБ «Субботний кофе» https://www.youtube.com/channel/UC1v7Q_lMwsDZN2Z-2jujnDgВсі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія