Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Тих днів у пам’яті не стерти…

19.10.21, 10:23

Як пояснив присутнім гість із Австрії, книга є художнім твором, хоча використано багато копій архівних документів. Роман насправді має пригодницький характер, наповнений інтригами.

Один із відгуків: «В головному герої легко можна впізнати розвідника Кузнєцова». Чи дійсно один із героїв книги є відомий в радянсько-німецькій війні розвідник? Чи Плотников – це збірний образ?

Літературними таємницями охоче ділився Сергій Леонідович, розповідаючи про роботу з архівними документами. Чи могли бути іншими герої книги в той час? Чи був шанс стати іншою у підпільниці Валентини Довгер? Чому красуню Льолю вважали зрадницею? До розмови активно долучилися читачі, які охоче ділилися спогадами рідних.

Саме цим людям судилося жити в непростий час Другої світової війни. Їхніми очима показує автор події з різних сторін: німецької, радянської, української, польської.

Ілюзії та прорахунки полководців, пастки, до яких потрапляють держави та підпільні організації, роздуми про долі людей і народів, про любов і ненависть, про прийняття хибних рішень, за які заплатили зависоку ціну – людські життя.

Захопливі пригоди чекають читачів і в романах «Кар’єрист» та «Личная комната», які презентував Сергій Сидоренко під час зустрічі.

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія