Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Святковий концерт «Моя Україна – єдина країна»

25.08.21, 08:45

В історії нашого народу є події, які мають надзвичайне значення, вони не втрачають свою актуальність і на протязі десятиліть. Однією з таких подій є здобуття незалежності в 1991 році.

День Незалежності України – головне державне свято, яке ми відзначаємо щорічно 24 серпня. Цьогорічна дата незвичайна адже нашій молодій країні виповнюється 30 років! Це молодий вік, але ми маємо багатовікову історію, що передається з покоління в покоління. Українська жага до волі та незламності пройшла величезні випробування, і зараз, через 30 років, ми дивимося з упевненістю в своє майбутнє.

Тому напередодні свята бібліотека-філіал №12 спільно з територіальним центром соціальної реабілітації та громадою Подільського району, прийняли участь у святкуванні 30-річчя Дня Незалежності України. На заході лунали сучасні пісні такі як: «Україна - це Я», «Україна- це Ми» у виконанні нашої читачки Нестеренко Аліни, учениці 11 класу гімназії №21, та народні українські пісні у виконанні гурту «Подоляночка». Чималий інтерес глядачі проявили до представленої бібліотекою святкової яскравої виставки дитячих малюнків.

Наша країна має велику історичну спадщину тому бібліотекар Тетяна Бойко підготувала і провела з присутніми цікаву вікторину «Чи знаєш ти Україну». Всі активно відповідали на запитання, отримуючи в нагороду повітряні кульки. Та справжньою родзинкою свята для глядачів став виступ хореографічного колективу, який виконав запальні танці. Всі творчі номери були присвячені нашій ненці Україні і щиро порадували присутніх. Наприкінці заходу відбулося вручення подяк учасникам святкового концерту від керівництва територіальної громади. Спілкування і концерт до Дня Незалежності України залишать приємні спогади в присутніх мешканців територіальної громади.

Святкуймо зо-річчя Незалежності нашої України разом!

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія