Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Сучасні українські письменники – для вас

08.02.21, 11:15

Мабуть, найприємніше у роботі бібліотеки – це отримання замовленої літератури. І ось, нарешті, надійшли новинки. Частина нових книжок склала виставку «Український книгозбір». Решта – розкладена на столах, щоб відвідувачі могли відразу ознайомитися з ними. «На цей раз візьму оце й оце, а оті книги – наступного разу», - і вже поспішають додому, уявляючи як ввечері «поринуть» у читання.

Серед нової літератури багато вже відомих авторів. Серед них «золоті письменники України» Андрій Кокотюха: «Живой звук», «Полнолуние»; Василь Шкляр: «Характерник», «Тінь сови», «Кров кажана», «Треба спитати у Бога»; Люко Дашвар: «#Галябезголови»; Володимир Лис «Століття Якова». Окрема поличка відведена книгам Світлани Талан. Порадують читачів також новинки від Дарини Гнатко: «Притулок семи вітрів», «Тінь аспида», історичні романи Петра Лущика «Галицька саґа. Велика війна» та «Галицька саґа. Тінь незалежності».

Також фонд бібліотеки поповнився творами зі шкільної програми: «Казка про Яян» -- Емми Андієвської, «Альпійська балада» Василя Бикова. Для дозвілля малечі – «Розумна собачка Соня» Андрія Усачова та серія «36 і 6 котів» Галини Вдовиченко.

Багато романів, детективів. Є й прикладна література. Всього не перелічиш. Краще завітайте до бібліотеки-філіалу № 11. Оберете і прочитаєте.

1

2


Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія