Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Стати лідером можливо. Працюйте з кращими!

06.08.21, 14:40

Полтавська міська централізована бібліотечна система, як заклад культури, тісно співпрацює з різноманітними міськими та обласними громадськими організаціями, в тому числі з ГО «Спілка жінок Полтавщини» та ГО «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання»».

5 серпня в читальній залі Полтавської міської центральної бібліотеки відбулась І фасилітована сесія із розробки стратегічного, операційного та фандрейзигованих планів для жіночої ділової спільноти ГО «Спілка жінок Полтавщини». На сесію завітала та скоординувала роботу менторка зі стратегічного планування Харкова Бережна Світлана Олександрівна. Адміністрація, волонтери та члени громадської організації, працівники бібліотек міста, під керівництвом пані Світлани розробляли плани та напрямки своєї роботи на наступні роки. Розглядали на цікавих прикладах, запропонованих пані Світланою проблемні питання.

Також учасники одержали своєрідні «домашні завдання» для подальшої зустрічі в онлайн-форматі з досвідченою менторкою. Отриманий досвід працівники бібліотек використовуватимуть в подальшій роботі при презентації своїх майбутніх проєктів. ГО «Спілка жінок Полтавщина» активна учасниця в житті міських бібліотек, часто проводить заходи різноманітного спрямування для читачів в міських бібліотеках-філіалах.

Всі новини
План роботи
17.01.2022 – 23.01.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія