Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

СПІВПРАЦЮЄМО В ПРОЕКТІ «#ВІРТУАЛЬНО РАЗОМ!»

07.10.20, 13:59

Увага!! Увага!! 3 жовтня 2020 р. в міських бібліотеках запрацював цікавий інноваційний проект «#ВіртуальноРазом», ініційований Посольством Федеративної Республіки Німеччини в м. Києві.

Проект-конкурс діятиме з 3 по 23 жовтня 2020 року в центральній бібліотеці міста та бібліотеках-філіалах № 7, 9, 13 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи під гаслом «Об’єднані в Європі – 30 років Німецької єдності» в рамках цьогорічних «Тижнів Німеччини в Україні».

6 жовтня 2020 р. до Полтавської центральної міської бібліотеки завітали координатор проектів і програм від Посольства Німеччини в Україні, керівник Громадської організації «Фундація прав людини» (Ukrainian Human Rirghts Foundation) Євген Фомін і Ніна Кузьменко, голова ГО «Спілка жінок Полтавщини», член ГО «Фундація прав людини», куратор довготривалого проекту, відомого полтавцям - «Голос жінки має силу». Вони розповіли присутнім про мету проекту «#ВіртуальноРазом» і про те, де в нашому місті розміщені проектні локації. Родзинкою проекту є те, що його учасники даного матимуть змогу взяти участь у розіграшу цінних подарунків від Посольство Федеративної Республіки Німеччини в м.Києві. Згодом буде створено фільм про проект і його учасників по всій Україні.

Запрошуємо Вас відвідати проектні локації в закладах нашої бібліотечної системи:

Полтавська центральна міська бібліотека (вул. Алмазна, 6/11);

Бібліотеки-філіали № 7, 13 (пров. Хорольський, 3);

Бібліотека-філіал № 9 (вул. Халтуріна, 19).

і приєднатися до даного інноваційного проекту. Для того, щоби взяти участь у конкурсі, ви маєте відвідати одну з бібліотек нашого списку, віднайти там наклейку з QR-кодом, ознайомитися з інструкцією.

Увага! Кожен бажаючий повинен використовувати свій особистий акаунт на Фейсбуці та електронну адресу.

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія