Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Спеціалістами (психологами та соціальними-педагогами) надається допомога мешканкам/-цям міста у випадках домашнього насильства

19.05.22, 09:21

Динаміка сімей, у яких проявляється насильство, є досить складною, тому розібратися без допомоги, зокрема, сімейних психологів, соціальних працівників, юристів практично неможливо. Перший крок, який варто зробити - перестати звинувачувати себе, а звернутися по допомогу до мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, що консультують безкоштовно та анонімно на базі бібліотеки-філіалу №2.

Нещодавно спеціалісти мобільної бригади провели спільну нараду представників правоохоронних органів, центру соціальних служб, служб у справах дітей, Департаменту культури, молоді та сім’ї, Департаменту освіти Полтавської міської територіальної громади за участю спеціалістів Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та мобільних бригад соціально-психологічної допомоги м. Полтави. На даному меседжі було наголошено на важливості роботи мобільної бригади в реаліях сьогодення та вирішувались робочі моменти. Фахівці мобільних бригад презентували свою роботу в рамках реалізації проекту Фонду ООН у галузі народонаселення та мали можливість обговорити з фахівцями шляхи співпраці та можливості підвищення спроможності громад надавати якісну та своєчасну допомогу особам постраждалим від домашнього насильства.

Р.S. Пам’ятайте! Жертвою домашнього насильства може стати будь-хто, незалежно від віку та статі. Саме тому, потрібно знати основні факти про домашнє насильство. Психологи визначають їх п`ять. Пропонуємо ознайомитися з ними.

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія