Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Сонячна пора цікавих пригод

30.07.21, 09:57

Тепле сонечко, фрукти, овочі та різноманітність барв робить цей сезон для нас особливим. Тож про принади цієї прекрасної пори працівники бібліотеки-філіалу №10 вирішили нагадати дітям з центру розвитку «Джерело». На запрошених чекала ігрова карусель «Літечко всіх вітає з любов’ю, дарує розваги, дарує здоров’я».

Діти дізнались багато змістовної інформації та цікавих фактів про літо, адже, навіть, звичайні явища мають невідомі секретики. Також були представлені відомі твори, в яких передана особлива пригодницька атмосфера теплої пори: «Теореадори з Васюківки» Всеволода Нестайка, «Літні пригоди Богданчика» Олександра Міщенка, «Джуді Муді й ненудне літо» Меган Макдональд, «Щоденник слабака. Канікули псу під хвіст» Джефф Кінні та інші. Діти та бібліотекар по черзі читали уривки з творів, адже попереду на них чекало «Літературне лото», де потрібно було знайти відповідність між твором та представленим героєм. Цікава інформація та літературна гра викликали жвавість та веселість присутніх, що і є основою чудової пори літніх канікул.

Тож радо запрошуємо вас на літню літературну карусель до бібліотеки-філіалу №10 Полтавської МЦБС! Ми точно не дамо вам сумувати від думки, що літо так швидко минає.

Всі новини
План роботи
17.01.2022 – 23.01.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія