Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Сніжинки з паперу

20.11.23, 09:29


Минулої неділі у Полтаві вперше у цьому році засніжило. Яскраво-білий сніжок ледь-ледь припорошив землю, прикрасив її немов вуаллю. Викликавши у юних читачів і читачок бібліотеки-філії № 11 Центральної бібліотеки Полтавської МТГ нестримне бажання зліпити сніговика, покататися на санчатах, погратися у сніжки тощо.

Та поки що снігу для цього недостатньо. І щоб якось втішити дітей, завідувачка книгозбірні Євгенія Данилець запропонувала їм провести майстер-клас із виготовлення сніжинок з паперу.
Дівчатка й хлопчики охоче відгукнулися на пропозицію. Терпляче вчилися складати папір, тим часом одна з читачок – Дарина Данилець – намалювала для них відповідні шаблони.

Кожен учасник виготовив по дві паперові сніжинки-красуні. Частину їх діти подарували бібліотеці, решту, разом із шаблонами, забрали додому. Щоб перед новорічними святами навирізати більше сніжинок і прикрасити ними вікна у своїх кімнатах, подарувати їх друзям тощо. Вишуканих, як ці, паперових сніжинок, багато не буває. Чим їх більше, тим більше радості.

Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія