Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«Слова самі веселкою бринять»

21.08.23, 08:45


Читання вголос – форма соціокультурної діяльності бібліотек, спрямована на популяризацію книги, залучення користувачів до процесу читання, виховання у них комунікативних навичок і компетенцій, вдумливого сприйняття текстів шляхом публічного прочитання творів.

Працівники бібліотеки-філії №12 Центральної бібліотеки Полтавської МТГ запропонували своїм читачам долучитися до декламування дитячих віршів в голос з використанням мікрофона та акустичної системи. Деякі вірші виявилися веселими, тому присутні слухачі підняли собі настрій, слухаючи їх. Кожен з читачів прагнув прочитати краще за свого друга, тому, що хто більше читає, у того техніка читання краща ніж у тих, хто не любить читати. Це для них, як заохочення, частіше відвідувати бібліотеку, і брати книги для читання. В цьому переконали ці голосні читання.

Протягом багатьох століть питання виховання з використанням книжки є пріоритетним для кожної країни, і Україна не є винятком, адже ми також прагнемо виховати культурне, розумне, освічене покоління. Отже, хто багато читає, той багато знає!

Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія