Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Сімейний майстер-клас з виготовлення новорічного віночка

20.12.21, 09:57

Гамірно та весело у бібліотеці напередодні свята. Цей чудовий передсвятковий час, коли найзаповітніші бажання здійснюються, створений саме для того, щоб проводити його з рідними людьми, особливо зі своїми дітьми. А чому б не провести цей час в родинному колі, та не спробувати себе в творчості? Таке свято для малюків запам’ятається на все життя.

До дня Святого Миколая бібліотека-філіал№2 спільно з Обласним молодіжним центром та ТАТОhub долучилась до проведення сімейного майстер-класу з виготовлення новорічного віночка.

Майструвати разом красу – це так захоплююче, весело і по-родинному. Допомагала нам у створенні новорічних прикрас Ольга Боровська – викладач образотворчого мистецтва ОМЦ. Всі учасники заходу створили просто неймовірні прикраси, а головне вони були щасливі зануритися в атмосферу новорічної казки. Татусі із запалом допомагали клеїти, вирізати, і особливо вразили своєю творчою фантазією. Дітки були щасливі отримати не тільки власноруч створений віночок та ялиночку, а й солодкий подарунок. Та й активних татусів не залишили без уваги, всі отримали круті мерчеві подарунки від ТАТОhub.

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія