Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Секрети художників епохи Відродження: майстер-клас з виготовлення фарби

08.12.21, 09:25

Кому ж не цікаво поринути в іншу епоху і дізнатися таємниці найвидатніших митців! Учора Іван Герцунь, науковий співробітник Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) ім. Миколи Ярошенка, провів для малечі з бібліотеки-філіалу №9 майстер-клас з виготовлення темперних фарб.

Як виглядають різні пігменти і мінерали, у яких пропорціях слід додавати компоненти та до чого тут звичайне куряче яйце – ці та інші секрети майстрів епохи Відродження тепер відомі і нашим дітлахам! Наші гості спробували і собі створити власні фарби з клею та гуаші трьох основних кольорів.

Не обійшлося і без гри, завдяки якій хлопчики і дівчатка дізнались про головні відкриття доби Ренесансу, а ще про найзнаменитіших художників і сюжети їх робіт. Особливо сподобались нашим юним митцям фантастичні тварини і птахи. Їх і вирішили намалювати. До кінця вечора вже були готові різнобарвні єдинороги, дракони і голуби…

Побачити на власні очі найцікавіші живописні твори та познайомитись з ними поближче ви можете у Полтавському художньому музеї ім. М. Ярошенка, а прочитати про мистецтво багато цікавого у нашій бібліотеці-філіалі №9. Чекаємо в гості!

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія