Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Щоб не плакать – я сміялась

05.02.21, 09:06

Відповідно до Указу Президента України №32/2021 «Про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки» від 29.01.2021 р. з метою вшанування пам’яті видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки, популяризації її творчості, а також з нагоди відзначення ювілею в міських бібліотеках відбудеться ряд тематичних заходів.

Так, у читальній залі Полтавської міської центральної бібліотеки 4 лютого відбувся мистецький пізнавальний захід для учнів 3 класів Полтавської дитячої художньої школи «Щоб не плакать – я сміялась».

Захід присвячений увіковічненню пам’яті видатної письменниці, фольклориста, перекладача, драматурга, громадської діячки Лариси Петрівни Косач-Квітка (Леся Українка) (1871 - 1913). Народилася у м. Новоград-Волинському Житомирської обл. Життя пов’язане з Полтавською губернією.

Бібліотекарі Полтавської міської центральної бібліотеки Стегній В.В. та Петруня В.П. познайомили дітей з життєвим та творчим шляхом видатної письменниці Л.П. Косач-Квітки (Лесі Українки), ознайомили з її творами. Діти переглянули відео презентацію «Леся Українка – геній тендітної незламності». Учасники заходу закріпили отримані знання, взявши участь у вікторинах.

В рамках заходу дітям була презентована книжкова виставка-перегляд «Леся Українка – поетична квітка України». Даний захід допоможе дітям змістовно підготуватись до створення різноманітних тематичних малюнків та краще підготуватись до уроків у школі.

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія