Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Що таке європейські цінності?

13.05.21, 09:09

Європейські цінності – це загальнолюдські принципи і норми життєдіяльності людини, суспільства й держави. За століття розвитку у Європі визріла ціла низка світоглядних, суспільних і моральних цінностей, що стали закріпленими в законодавстві і створюють простір для розвитку європейських націй.

Це передусім: особисті свободи, верховенство закону, демократія, представницьке самоврядування, права людини, цінність людського життя, рівність, солідарність, підтримка ближнього. Також до європейських цінностей відносять повагу до різних народів, толерантність, підприємницьку культуру, етику праці, турботу про довкілля, просвітництво, співробітництво та мир.

Читачі бібліотеки-філіалу №9 Полтавської міської ЦБС тепер можуть ще краще познайомитись з Європою, її культурою та цінностями завдяки тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні, звідки ми свого часу отримали цікаві методичні матеріали для оформлення куточка "ЄС на книжковій полиці". Такий подарунок ми отримали в рамках проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні".

Також наша співпраця з європейськими організаціями проходила і в рамках безкоштовних онлайн-курсів від Prometheus в Онлайновому університеті від House of Europe. У квітні минулого року бібліотекарі нашої філії отримали сертифікати і стипендії для професіоналів сектору культури та креативних індустрій.

Пропонуємо вам також переглянути відео презентацію на тему «Що таке європейські цінності?» Дізнаваймось про Європу більше!

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія