Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Римовані мережки Галини Вовченко

17.02.21, 08:45

11 лютого 2021 року в бібліотеці-філіалі №4 відбулася зустріч із полтавською поетесою Галиною Вовченко, яка презентувала читачам нову збірку поезій «Живу!». Це було справжнє поетичне дійство - з гаданнями, поетичною грою, відвертими розмовами, щирими зізнаннями.

Галина Вовченко - письменниця, поетеса, гумористка, фотомайстриня, громадська діячка. Її талант, харизма та вміння зачаровувати в себе відчув кожен присутній на зустрічі. Читачам відомі книги поезій Галини Василівни: «Вереснева філософія, «Білі крила», «Молюся на любов...», «А дні бувають різні», «П’ю серцем кожну днину»… Більшість віршів, що читала пані Галина – це етюди та замальовки, які «з’являються у мене будь-де, несподівано, найчастіше — вночі», але «йдуть від душі».

З поетичного світу краси і любові Галина Вовченко повернула нас у сьогодення власними іронізмами, байками з життя, сатиричними віршами з гумористичної збірки «Добрий день!».

А про себе розповідає з ледь помітною усмішкою, за якою сховався ще той характер: «я народжена у рік Півня, під знаком Овна, ще й з блакитними очима». А студентське прізвисько мала: «Ясвогорішенняне змінюю».

Яскрава й затишна, романтична та журлива, щедра, мінлива поезія Галини Вовченко. Вона різна, але неповторна і з особливим присмаком, ніби намальована, помережена з любов’ю.

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія